BOT Lezitta Ev Yemekleri Ve Butik Catering Hizmetleri - Iftar Menüleri Bursada Iftar Mekanları

"Lezitta Ev Yemekleri ve Butik Catering Hizmetleri" iftar Menüleri ve Programları

Lezitta Ev Yemekleri ve Butik Catering Hizmetleri Hakkında


Lezitta'da Yaşam
Ev yemekleri ve catering alanında hizmet sunan Lezitta; Bursa'nın en şirin mekanlarından biri. Yeni bir mekan olmasına rağmen müdavimleri olmaya başlayan Lezitta; güler yüzü ve samimi ilgisi ile misafirlerine kendi evlerinin bahçesindeki rahatlığı yaşatıyor.

Lezzete ve Temizliğe Emek Veriyoruz
Tazelik, lezzet ve temizlik konularında çok titiz olan mekan, amatör ruhla birlikte yaptığı işi profesyonelce gerçekleştiriyor. Ayrıca Lezitta'nın yemekleri gurmeler tarafından da beğenilmiş olmasını es geçmemek gerek.

Kahvaltı, Yemek ve Tatlı Pas Geçilmez
Lezzitta'nın yaklaşık 25 çeşitten oluşan serpme kahvaltısının günün her saati verilmesi yanı sıra tek kişilik kahvaltı tabağı da ısmarlayabiliyorsunuz.

Şefimiz Mehmet Mercan…
Yemek çeşitleri arasında; Türk mutfağından mevsime göre en iyi ve sağlıklısı günlük olarak üretiliyor. Tabldot catering hizmeti alanlara haftalık menü bilgisi iletiliyor. Bu kadar çeşidin yanı sıra Lezitta’daki ziyaretiniz enfes bir balık ziyafetine dönüşebilir. Dikkat! Balığın her türlüsünü, kalamarı, karides cızlamayı ve midye tava gibi tatları menü dışından gizlice talep edin. Ne de olsa mutfakta Mercan Usta var…

Tatlılarını da unutmamak lazım. Süt helvası, sütlü peynir tatlısı, köstebek pastası, tiramisu ve ekmek kadayıfı en çok beğenilenler arasında.

Arka Bahçede Organik Tarım Yapıyoruz
200 m2'lik arka bahçemizde; domates, biber, salatalık ve taze soğan gibi sebzeler de Anne Nadiye hanım tarafından özenle yetiştiriliyor. Mevsiminde misafirlerimize bahçeden kıyamayarak topladığımız sebze ve yeşilliklerle en güzel salataları yapıyoruz.

Ulaşım Çoook Kolay
FSM’de Akuğur’un sokağında, özel aracınızla kolay ulaşım sağlayabileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da rahatlıkla Lezitta'ya ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lezitta'nın otopark sorunu da yok.

Sizin İçin Paket Servis
Lezitta'nın paket servis ve catering anlaşması imkanı ile dilerseniz bu güzel tatları evinize, iş yerinize getirtebilirsiniz.

İftar Menüleri için Tıklayın

HARİTA

Lezitta Ev Yemekleri ve Butik Catering Hizmetleri

Lezitta Ev Yemekleri ve Butik Catering Hizmetleri İçin

Rezervasyon Yap

FİRMANIZI EKLEYİN

Ramazan süresince internet üzerindeki en etkili platformda bulunuyorsunuz. Değerlendirin.

Firmanı Ekle

BİZİ TAKİP EDİN